Gdzie kupić pellet?

Palterm Pellet PaletaW każdym większym mieście można udać się do marketu budowlanego i tam spróbować znaleźć interesujące nas produkty. Problem jednak polega w głównej mierze na jakości oferowanego przez te sklepy pelletu.

Powszechnie wiadomo, że jak produkuje się na dużą skalę to często występują problemy z utrzymaniem dobrej jakości produktów.

Jeśli dysponujesz czasem i środkiem transportu, który pozwala na załadowanie dużej ilości worków możesz również poszukać składów oferujących pellet.

A może kupić pellet online?

Można kupić pellet w popularnych serwisach aukcyjnych, niemniej tu również można natrafić na różne problemy – od jakości oferowanego pelletu (na czym najbardziej nam zależy) po dostępność towaru i ukryte koszty przesyłki.

Gdzie kupić pellet w Białymstoku?

Palterm to firma, gdzie można kupić pellet produkowany wyłącznie z drzew iglastych. Występuje w postaci 6 mm granulek, do kupienia zarówno online w workach pakowanych po 15 kg lub na paletach o wadze 975 kg (65 worków) jak i na miejscu w Białymstoku. Do Twojej dyspozycji mamy magazyn z pelletem, gdzie możesz osobiście ocenić i odebrać zakupiony produkt. Mamy również możliwość sprzedaży wysyłkowej poprzez sklep internetowy. Nasz pellet przechowywany jest w odpowiednich warunkach na regałach paletowych. W związku z tym, nie traci on na jakości i wartości kalorycznej.

PALTERM pellet to produkt o takiej samej, wysokiej jakości, jak inne rozpoznawalne na rynku marki, który stanowi doskonałą alternatywę dla innych sposobów ogrzewania Twojego domu. Nie dość, że oszczędzasz pieniądze w porównaniu do eko-groszku, węgla czy gazu to dodatkowo dbasz o środowisko. Nasz produkt jest w 100% paliwem ekologicznym. Pellet należy przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych w temperaturze od 5°C do 40°C przy wilgotności względnej max 70%; min. 1m od urządzeń grzewczych. Zapewnisz sobie nieograniczony czas przechowywania jeśli spełnisz wszystkie wymienione warunki. Pellet drzewny z drewna iglastego bez szkodliwych substancji produkowany na europejskim sprzęcie Stela&CPM.

Również do przeczytania